KONST / Litografier / Färglitografi 13767389
nr 1376 7389
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998). Signerad, numrerad HC, daterad 91. Motivet: 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:23:15
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz